Wybierz swoje zajęcia

Rowery Indoor Cycling

PN-PT 18:00 i 19:10 / SB 10:00

Indoor Cycling to zajęcia na rowerach stacjonarnych w rytmie muzyki. Ćwiczenia opierają się na wydolności układu oddechowego oraz pracy mięśni (szczególnie dolnych partii ciała).

Ciało staje się bardziej wytrzymałe, a przede wszystkim bardziej wydajne, jeśli chodzi o wysiłek. Stopniowo Twój oddech będzie się poprawiać, rozwiniesz swoją wytrzymałość i poprawisz krążenie krwi.

Trening ten łączy pracę mięśni z pracą układu oddechowego. Intensywność ćwiczeń oraz czas trwania wysiłku przyczyniają się do znacznego spalania kalorii (średnio 700 kalorii podczas jednych zajęć, w zależności od Twojej wagi i poziomu zaawansowania… ale także od Twojego zaangażowania!).

Zumba

WT 20:00 / ŚR 18:00 / CZ 18:00 / SB 9:00

Zumba to jeden z lepszych sposobów na zrzucenie nadmiaru kilogramów, spala kalorie – nawet do 600 w czasie zajęć. Poprawia wytrzymałość, oddech robi się głębszy, a organizm jest lepiej dotleniony.
Ćwicząc zumbę nie izolujesz poszczególnych partii mięśni – tak samo intensywnie trenujesz całe ciało. Na zajęciach jest różnorodnie i bardzo dynamicznie, dlatego czas mija w mgnieniu oka
Zajęcia angażują nie tylko ciało, ale i zajmują wszystkie myśli, przestajesz myśleć o problemach i całkowicie się relaksujesz.

Trampoliny

PN 18:00 / ŚR 8:30 i 19:05 / PT 18:00

Trampoliny to niesamowity rytmiczny trening, który łączy w sobie dużą dawkę wysiłku i zabawy. Pomaga wzmacniać i kształtować sylwetkę przy jednoczesnym czerpaniu frajdy ze skakania. Do treningu wykorzystywana jest jednoosobowa trampolina o małych rozmiarach, na której wykonuje się wolne i szybkie skoki, ćwiczenia wzmacniające znane z fitnessu i dynamiczne „biegi” w miejscu, nie zabraknie również ćwiczeń rozciągających. Na zajęciach spalisz nawet do 800 kcal.

Ponieważ jest to intensywny trening, warto zapoznać się z przeciwwskazaniami do uczestnictwa w zajęciach: dyskopatie, ciąża, osteoporoza, choroby stawu skokowego i kolanowego, choroby układu krążenia (nadciśnienie), problemy z nietrzymaniem moczu, choroby układu oddechowego (astma), świeże urazy, endoprotezy, ogólny zły stan zdrowia.

GT Training

PN 19:05 / PT 19:05

Trening Core to koncentracja na środku ciężkości naszego ciała, który jest źródłem wszystkich ruchów, w tym ruchu tułowia i kończyn. Ćwiczenia pozwalają wzmocnić mięśnie środka oraz utrzymać między nimi harmonię. Trening zmniejsza ryzyko kontuzji oraz pozwala na osiągnięcie mocy, wytrzymałości oraz siły funkcjonalnej. Ten zestaw ćwiczeń wpływa także na wygląd mięśni brzucha.

GT Strength to trening siły, który charakteryzuje się serią kompleksowych ćwiczeń. W naturalny sposób zbudujesz i wzmocnisz wszystkie mięśnie dzięki ich jednoczesnej, harmonijnej pracy oraz przy zastosowaniu proporcjonalnego obciążenia.

Zdrowy kręgosłup

PN 8:30 / CZ 20:10

Zdrowy kręgosłup to zajęcia pomagające złagodzić następstwa nieprawidłowych nawyków. Przy regularnym treningu można wyeliminować ból lub dyskomfort pleców, a także zapobiec ich pogłębianiu. Zajęcia te łączą ze sobą takie elementy jak relaksacja czy stretching.

Dzięki tym zajęciom wzmocnisz mięśnie przykręgosłupowe, zlikwidujesz napięcia mięśniowe i bóle pleców, poprawisz  ogólny stan kręgosłupa, wzmocnisz sylwetkę, poprawisz koordynację ruchową.

Pilates

PN 20:10 / CZ 8:30

To ćwiczenia stworzone na początku XX wieku przez Niemca Josefa Humbertusa Pilatesa pozwalające na wzmocnienie mięśni głębokich, odpowiedzialnych za naszą postawę. Ćwiczenia te pomogą Ci zwiększyć świadomość własnego ciała oraz jego ograniczeń.

Poprawia postawę i wzmacnia mięśnie głębokie: niweluje ból pleców, wzmacnia mięśnie brzucha, ciało staje się bardziej elastyczne. Poprawia i zwiększa kontrolę ruchów wykonywanych podczas innych aktywności sportowych. Zwiększa elastyczność mięśni. Zwiększa zakres ruchomości stawów, siłę, wytrzymałość i moc mięśni. Zmniejsza ryzyko kontuzji. Zapewnia harmonijny rozwój mięśni

BPU - brzuch, pośladki, uda

ŚR 20:10

Zajęcia, których głównym celem jest rzeźbienie dolnych partii ciała a także poprawa siły, elastyczności i kształtu mięśni oraz spalanie tkanki tłuszczowej. BPU są zajęciami, które polegają przede wszystkim na wielokrotnym powtarzaniu ćwiczeń. Dzięki temu pozwalają osiągnąć bardzo dobre wyniki i zapewnić płaski brzuch, jędrne pośladki oraz smukłe uda. W trakcie zajęć wykorzystuje się różne przybory takie jak gumy, hantle, obciążniki na nogi, duże i małe piłki oraz platformy do step aerobiku.

Trening funkcjonalny - taśmy, kettle

WT 19:05

Trening funkcjonalny to rodzaj intensywnych ćwiczeń, których celem jest wszechstronne wzmocnienie mięśni. Dobrze wpływa na całe ciało. Wzmacnia mięśnie, ale nie rozbudowuje ich, dzięki czemu jest doskonałym rozwiązaniem dla kobiet, które chcą zadbać o formę, ale nie zależy im na bardziej widocznym umięśnieniu. Ćwiczenia są tak dobrane, aby nie groziły nam żadne niebezpieczne urazy i kontuzje. Ze względu na to, że pracują wszystkie mięśnie, błyskawicznie poprawia się nasza gibkość i koordynacja ruchów. W efekcie treningu funkcjonalnego poprawia się także krążenie krwi i ogólna wydolność organizmu.

Fit forma

PT 20:10

Fit sylwetka

WT 8:30 i 18:00 / CZ 19:05 / PT 8:30