trener fitness

JAREK

Jestem trenerem sportu – instruktorem Indoor Cycling.  Moja rola jako trenera Indoor Cycling wykracza poza zwykłe utarte schematy.

Zawsze staram się sprawić, aby najtrudniejsze wyzwania stały się osiągalne. Moja wiedza na temat techniki jazdy, zróżnicowanych programów treningowych oraz umiejętność dopasowywania treningu do różnych poziomów zaawansowania uczestników sprawiają, że każdy może znaleźć coś dla siebie na Moich rowerowych zajęciach. Te treningi nie tylko poprawiają kondycję fizyczną, ale także budują siłę woli i determinację.

Dzięki wiedzy i umiejętnościom w zakresie treningu z gumami oporowymi oraz kształtowania kobiecej sylwetki mogę dostarczyć uczestnikom jeszcze bardziej zróżnicowane i efektywne zajęcia, które przyczyniają się do osiągnięcia ich celów treningowych. Dzięki temu potrafię sprostać różnorakim wyzwaniom i potrzebom swoich podopiecznych.

Na moich zajęciach każdy jest mile widziany, a sam trening, mimo, że intensywny i wymagający, sprawia ogrom satysfakcji nie tylko mi, ale także uczestnikom. Świetna muzyka, trening + zabawa, eventy tematyczne to elementy treningu, które przyciągają ciągle nowych fanów Indoor Cycling.

Jestem także menadżerem Warsztatu Formy. Staram się, by w tym miejscu każdy czuł się zauważony i zawsze jestem pod wrażeniem efektów, które dzięki swojej mozolnej pracy osiągają nasi Klubowicze.

Jeśli masz jakiekolwiek sugestie odnośnie Warsztatu Formy, nie wahaj się i napisz do mnie używając formularza na dole tej strony.

MOJE KURSY I SZKOLENIA

Instruktor Sportu - Instruktor Indoor Cycling

Akademia Kultury i Sportu

Kształtowanie Kobiecej Sylwetki

Akademia Mistrzostwa Sportowego Rekreacji i Turystyki

PFS Trening Lower Body z Minband

ProFi Fitness School

PFS Trening Upper Body z Powerband

ProFi Fitness School

Kluczowe Czynniki Sukcesu w Branży Fitness & Welness

Akademia Multisport

WPADNIJ NA MOJE zajęcia fitness

19:00 - Fitness Bike

19:00 - Tabata Bike

19:00 - Fitness Bike

19:00 - Tabata Bike

galeria

zapraszam do kontaktu ze mną

Jeśli masz jakieś sugestie, pytania dotyczące funkcjonowania naszego Klubu, oferowanych zajęć, wyposażenia czy każdej innej kwestii dotyczącej Warsztatu Formy –  zachęcam do kontaktu ze mną.