pytania i odpowiedzi

KLUB

Z usług Klubu mogą korzystać osoby, które ukończyły 16 lat.
Jeśli nie masz 18 lat prosimy o dostarczenie podpisanego przez rodzica lub opiekuna stosownego oświadczenia (wzór dostępny w recepcji) oraz do każdorazowej konsultacji ćwiczeń z instruktorem lub obsługą Klubu.

POBIERZ FORMULARZ

Zapraszamy od poniedziałku do piątku 6:00-22:00, w soboty i niedziele od 8:00 do 15:00.

Tak. Kliknij „Załóż konto”, następni wybierz interesujący Cię karnet, wypełnij niezbędne dane, a na adres mailowy otrzymasz link aktywacyjny, kliknij i konto Klubowicza gotowe.

Karnet poranny na siłownie umożliwia wejście do Klubu od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-16:00, w soboty i niedziele 8:00-15:00.

zajęcia fitness

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Tak, na każde zajęcia trzeba się zapisać. Najlepiej zrobić to online poprzez naszą stronę i zakładkę „grafik”.

Nieodwołana rezerwacja to nieobecność. Zajęcia możesz odwołać do dwóch godzin przed ich rozpoczęciem. Jeśli zapomnisz o odwołaniu rezerwacji i nie pojawisz się na treningu, do portfela na Twoim koncie doliczymy 15 zł. W takiej sytuacji, aby nadal móc dokonywać rezerwacji, poprosimy Cię o rozliczenie długu online lub w recepcji.

Nie spóźniaj się na zajęcia! Przyjdź wcześniej, w przypadku niektórych zajęć (Tabata Bike, Fitness Bike) musisz ustawić odpowiednio sprzęt i poznać zasady treningu. Zabierz ze sobą wodę i ręcznik – możesz je kupić w recepcji Klubu.

Tak. Jedno sczytanie karty lub wygenerowanego kodu to wejście na jedne zajęcia. Przed każdymi musisz podejść na Recepcję Klubu i powtórzyć tę czynność. W przeciwnym razie w systemie będzie odnotowana nieobecność i naliczona opłata 15 zł, która zablokuje możliwość udziału w kolejnych zajęciach do momentu jej uregulowania. Pamiętaj, że na każde zajęcia obowiązują zapisy.

By zapisac się na zajęcia musisz mieć w systemie jakikolwiek aktywny karnet. Jeśli nei chcesz od razu go kupić, albo masz Multisporta, Medicover itp. to żaden problem. Po wyborze interesujących Cię zajęć kliknij „Chce kupić pierwszy karnet i zapisać się na zajęcia”. Masz tam do wyboru karnety, za które nie zapłacisz, a umożliwią Ci założenie konta i zapisy na zajęcia.

 

Tutaj bezpośrednio załozysz konto bez kupna karnetu jeśli wybierasz opcję Multisport, Medicover, PZUlub płatność gotówką:

trening personalny

W zakładce „Trening personalny”  przedstawiamy Ci wszystkich Trenerów z którymi współpracuje Warsztat Formy. Wybierz trenera z którym chcesz ćwiczyć. Na dole strony z profilem Trenera znajdziesz formularz kontaktowy. Wypełnij go i wyślij. Trener skontaktuje się z Tobą i ustalicie termin pierwszego spotkania.

Wystarczy strój sportowy, ręcznik, buty na zmianę (koniecznie!) i butelka wody. Przydatna będzie też wiedza na temat własnego stanu zdrowia i przebytych kontuzji – m.in. o tym porozmawiasz z trenerem na pierwszym spotkaniu.

Tak. Opłata za trening lub pakiet treningów to opłata trenerska, jej koszt ustalasz z Trenerem, natomiast dostęp do Klubu to usługa podstawowa. To taka sama zasada, jak np. podczas lekcji jazdy na nartach – wykupujesz karnet na wyciąg, a za treningi rozliczasz się, jeśli potrzebujesz dodatkowej opieki trenerskiej.

Treningi personalne w Warsztacie Formy mogą prowadzić wyłącznie certyfikowani trenerzy współpracujący z Klubem, posiadający zgodę Właściciela lub Menadżera Klubu.

Jeden trening trwa 60 minut.