NASI TRENERZY PERSONALNI

ELA

Elżbieta Pachucy-Sacharzec to certyfikowany trener personalny FitAcademy oraz trener zajęć grupowych. Cały czas się dokształca biorąc udział w kursach głównie Profi Fitness School Poland. Słucha klientów. Uwzględniając ich kontuzje, ograniczenia oraz preferencje wyznacza cele i dostosowuje treningi do ich potrzeb. Treningi planuje i prowadzi tak aby efektywnie wykorzystać każdą minutę spędzoną w siłowni. Z nią poprawisz kondycję, przebudujesz sylwetkę, nauczysz się jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia. Doradzi w kwestii odżywiania oraz podpowie co zrobić, aby efekty treningów mobilizowały Cię do dalszej pracy.

NATALIA

Natalia jest pełną pasji i energii trenerką personalną oraz instruktorką zajęć grupowych w Warsztacie Formy – to tutaj stawiała swoje pierwsze kroki w świecie fitness.

Stara się nie tylko skutecznie motywować swoich podopiecznych, ale również dba o to, aby każdy czuł się komfortowo i bezpiecznie podczas zajęć grupowych. Zawsze stara się inspirować swoich podopiecznych by byli wytrwali i gotowi na nowe wyzwania.

Bez względu na to, czy prowadzi trening indywidualny, czy prowadzi zajęcia grupowe, zawsze stara się w pełni wykorzystać swój potencjał, aby pomóc innym osiągnąć swoje cele.

Trening z Natalią będzie nie tylko wyzwaniem fizycznym, ale również przyjemnością i inspiracją.

MACIEJ

Maciej Nabagło to profesjonalny zawodnik IFFB PRO w kat. Classic Physique, trener personalny, doradca żywieniowy, instruktor TRX oraz Kettlebell.
Specjalizuje się w treningach kulturystycznych, ale również prowadzi zajęcia osobom, którym zależy na poprawie kondycji jak i stanu zdrowia. Pod jego okiem zbudowanie masy mięśniowej czy zgubienie tkanki tłuszczowej będzie znacznie prostsze niż Ci się wydaje ! Jego wiedza nie opiera się tylko na teorii, ale również na praktyce !
Liczne tytuły w zawodach kulturystycznych, przemiany podopiecznych świadczą o jego wysokiej kompetentności trenerskiej. Na treningach u Maćka nie jest lekko, natomiast dzięki temu Twój wyznaczony cel będzie znacząco łatwiej do osiągnięcia !

PAWEŁ

Paweł Figlarz –  certyfikowany trener personalny i  doradca żywieniowy. Specjalizuje się w treningu kulturystycznym oraz w treningu siłowym. Jeżeli zależy Ci na redukcji tkanki tłuszczowej, budowaniu masy mięśniowej lub poprawie wyników siłowych – wybierz Pawła. Jako doradca żywieniowy, stara się znaleźć optymalny system żywieniowy dla każdej osoby. Wielu osobom słowo „dieta” źle się kojarzy. Opierając się na najnowszych badaniach i trendach, Paweł pokazuje, że można osiągnąć cel jedząc to co się lubi. Doradza również w kwestiach suplementacji, aby dieta i trening były maksymalnie efektywne

KOGO WYBIERASZ?

Jeśli jesteś zainteresowana/zainteresowany treningiem z Elą, Natalią, Maćkiem lub Pawłem wypełnij poniższy formularz. Wybrany Trener skontaktuje się z Tobą, przedstawi nasze plany treningowe oraz umówi na darmową pierwszą konsultację. Wpadnij na Warsztat po Formę !

  Imię i nazwisko

  Numer telefonu:

  Email

  Wybierz swojego Trenera Personalnego:

  ElaNataliaMaciejPawełDowolny Trener

  Dodatkowe informacje: