trener personalny
trener fitness

ELA

Jestem certyfikowanym trenerem personalnym Fit Academy oraz trenerem zajęć grupowych. Cały czas się dokształcam biorąc udział w kursach głównie Profi Fitness School Poland. Słucham klientów. Uwzględniam ich kontuzje, ograniczenia oraz preferencje, wyznaczam cele i dostosowuję treningi do ich potrzeb. Treningi planuję i prowadzę tak, aby efektywnie wykorzystać każdą minutę spędzoną w siłowni. Ze mną poprawisz kondycję, przebudujesz sylwetkę, nauczysz się jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia. Doradzę Ci w kwestii odżywiania oraz podpowiem co zrobić, aby efekty treningów mobilizowały Cię do dalszej pracy.

Jestem Mistrzynią Europy w trójboju siłowym w kategorii Masters do 60 kg. Moje sukcesy w tej wymagającej dyscyplinie są wynikiem lat ciężkiej pracy, determinacji i zaangażowania. Trójbój siłowy, składający się z przysiadów, wyciskania i martwego ciągu, wymaga nie tylko siły fizycznej, ale także precyzyjnej techniki i mentalnej odporności. 

W Warsztacie Formy prowadzę różnorodne zajęcia, od treningów siłowych po specjalistyczne programy dla osób pragnących poprawić swoją kondycję i zdrowie. Moje podejście do treningu jest holistyczne – dbam o rozwój fizyczny, ale także o aspekt mentalny, motywując swoich podopiecznych do przekraczania własnych granic.

 

MOJE KURSY I SZKOLENIA

Trener Personalny i Instruktor Siłowni

Fit Academy

Instruktor Sportu - Instruktor Fitness

Akademia Szkolenia Trenerów Sportu, Turystyki i Rekreacji

Cross Training
Level 1

 ProFi Fitness School

Trening Funkcjonalny

ProFi Fitness School

Podstawy Dietetyki

ProFi Fitness School

Step Instructor

ProFi Fitness School

Pump & Tone Base

ProFi Fitness School

WPADNIJ NA MOJE zajęcia fitness

8:30 - Płaski Brzuch
21:00 - Stretching + Mobility

8:30 - HIIT Training

8:30 - Full Body Workout
18:00 - Full Body Workout
20:00 - Stretching + Mobility

8:30 - Tabata

18:00 - Full Body Workout
20:00 - Płaski Brzuch

8:30 - Full Body Workout

galeria

zapraszam na trening personalny

ZADZWOŃ

696 619 006

LUB NAPISZ