Twoje konto Klubowicza

Zarządzanie swoim kontem Klubowicza to wygoda i codzienność w dzisiejszych czasach. Zobacz jak w prosty sposób założyć je w Naszym Klubie!

Oto dlaczego warto aktywować swoje konto Klubowicza. Dzięki niemu:

  • Kupisz lub przedłużysz swój karnet
  • Otrzymasz przypomnienia o kończącym się karnecie
  • Zapiszesz się na zajęcia lub listę rezerwową
  • Uregulujesz dług ze swojego wirtualnego portfela
  • W łatwy i szybki sposób odwołasz rezerwację
ZAŁÓŻ KONTO KLUBOWICZA

Wejdź na naszą stronę warsztat-formy.pl i wybierz ZAŁÓŻ KONTO. Wybierz odpowiedni dla siebie karnet i opłać go. Na podany adres mailowy otrzymasz link aktywacyjny. Aktywuj swoje konto i gotowe!

Po zalogowaniu na konto zobaczysz:

KONTO DLA UŻYTKOWNIKÓW MULTISPORT, MEDICOVER, FIT PROFIT, PZU SPORT

Jeśli korzystasz z kart Multisport, Medicover, Fit Profit lub PZU Sport wybierz taką opcję spośród dostępnych karnetów. Nie zapłacisz za niego, bo nie upoważnia on do wejścia do Klubu czy na zajęcia, służy jedynie do założenia konta i dzięki niemu możesz zapisać się na zajęcia. W systemie tylko osoby z aktywnym karnetem mogą to robić, dlatego też wprowadziliśmy taką możliwość. Przy wejściu do Klubu musisz okazać ważną kartę/kod kreskowy z dokumentem tożsamości lub jeśli masz ją potwierdzoną w swojej aplikacji benefit, wystarczy sam kod.

KONTO DLA PŁATNOŚCI GOTÓWKĄ

Jeśli nie możesz się jeszcze zdecydować na zakup konkretnego karnetu, wybierz opcję CHCĘ SIĘ ZAPISAĆ, ZAPŁACĘ NA MIEJSCU. Dzięki temu także założysz konto i zyskasz dostęp do zapisów na zajęcia.