fitness

To intensywny trening skupiający się na wzmocnieniu i ukształtowaniu obszarów brzucha, pośladków i ud. Ćwiczenia obejmują różnorodne ruchy, od izolowanych ćwiczeń mięśniowych po dynamiczne skoki i pulsacje, mające na celu poprawę siły, wytrzymałości i sylwetki dolnej części ciała.

pn 18:00 / śr 17:00

To intensywny trening koncentrujący się na wzmocnieniu i ukształtowaniu mięśni pośladków za pomocą różnorodnych ćwiczeń. Program ten skupia się na wykonywaniu serii skutecznych ćwiczeń siłowych, izolujących i angażujących mięśnie pośladków, aby poprawić ich wygląd, siłę i wytrzymałość.

pn 17:00 / śr 19:00

To zajęcia na rowerach stacjonarnych w rytm muzyki, która odpowiednio dobrana narzuca tempo jazdy. Fitness Bike to świetna zabawa, niecodzienna muzyka, a wszystko w formie fitnessowo-dyskotekowej.
To zajęcia wpływające na układ oddechowo-krążeniowy, zwiększające wydolność oraz kształtujący głównie dolne partie ciała.

pn 19:00 / cz 19:00

Full Body Workout to trening siłowy całego ciała, którego celem jest wzmocnienie wszystkich najważniejszych partii mięśniowych. Na zajęciach nauczysz się poprawnej techniki wykonywania ćwiczeń, właściwego oddechu czy napinania mięśni. FBW znajduje swoje zastosowanie w treningu rozbudowującym masę mięśniową, redukującym tkankę tłuszczową, zwiększającym siłę. Jest polecany osobom początkującym, ponieważ stanowi najprostszy wariant treningu na masę mięśniową i stopniowo przygotowuje ciało do bardziej zaawansowanych ćwiczeń.

śr 18:00 / pt 18:00 / sb 8:30
Jest to trening interwałowy (3:1) o wysokiej intensywności, przeznaczony przede wszystkim dla osób, którym zależy na szybkiej utracie tkanki tłuszczowej. Jest to bardzo skuteczna forma treningu, zapewniająca wymarzoną sylwetkę. Wzmacniasz na nim mięśnie, poprawisz wytrzymałość oraz wydolność. Trening składa się z ćwiczeń siłowych, funkcjonalnych i ćwiczeń cardio.
wt 8:30

To kompletny i wszechstronny trening z użyciem gum oporowych mini band, które przy pierwszym kontakcie często określane są mianem „niepozornych”. Trening nastawiony jest na wymodelowanie sylwetki, wzmocnienie całego ciała oraz poprawę kondycji. Ponadto gumy oporowe zaangażują mięśnie stabilizujące, które przyczyniają się do prawidłowej postawy ciała. Dzięki różnym stopniom oporu mini band możliwe jest dostosowanie intensywności treningu do indywidualnych potrzeb uczestników.

wt 18:00

Zajęcia opierają się na specjalnie przygotowanym zestawie ćwiczeń, których celem jest kształtowanie i wzmacnianie mięśni brzucha. Uzyskanie widocznych mięśni brzucha to nie jedyna korzyść. Pozbędziesz się także tkanki tłuszczowej i poprawisz ogólną kondycję.

pn 8:30 / wt 18:00 / pt 20:00
Nazwa „Salsation” powstała poprzez połączenie dwóch słów: „salsa” i „sensation”. Słowo „salsa” użyte zostało nie tylko jako nazwa pochodzącego z Ameryki Łacińskiej stylu tańca, ale przede wszystkim w znaczeniu sosu (z języka hiszpańskiego salsa = sos), czyli mieszanki wielu stylów, rytmów i kultur. Program kładzie silny nacisk na zabawę, połączoną z rozwijaniem własnej świadomości ciała i muzykalności – dlatego w nazwie użyte zostało słowo „sensation”, oznaczające odczucia i wrażenia. Salsation® opiera się na radości, którą niesie taniec i ruch, oraz kładzie nacisk na muzyczną interpretację poszczególnych choreografii połączonych z niesamowitą zabawą. Zawiera elementy treningu funkcjonalnego, dzięki czemu można tańczyć i ćwiczyć jednocześnie. Oprócz bazowych kroków poszczególnych choreografii oraz izolacji warm-up, dzięki Salsation można lepiej zrozumieć i zinterpretować muzykę.
cz 21:00

Trening Stretching + Mobility łączy stretching dynamiczny i statyczny oraz trening mobility z wykorzystaniem gum, rollerów, małych hantli, piłek. Zawiera w sobie elementy pilatesu, zdrowego kręgosłupa oraz jogi. Jego celem jest regeneracja mięśni i zwiększenie ich elastyczności, a także efektywności pracy poprzez poprawę zakresów ruchu. Jest to też świetny trening przygotowujący mięśnie, stawy i więzadła do treningu siłowego, zmniejszający ryzyko kontuzji.

pn 21:00 / śr 8:30 / śr 20:00

Intensywny trening interwałowy, który jest idealny dla osób chcących spalić tkankę tłuszczową. To od 4 do 8 ćwiczeń w interwałach czyli 20 sekund maksymalnej pracy oraz 10 sekund przerwy i tak kolejno powtarzamy serie zmieniając ćwiczenia. Tabata jest treningiem z obciążeniem własnego ciała, a także użyciem drobnego sprzętu fitness.

cz 8:30
To zajęcia na rowerach stacjonarnych w rytm muzyki, która odpowiednio dobrana narzuca tempo jazdy. Tabata Bike to zajęcia w formie tabaty przeplatana podjazdami, sprintami czy skokami. Tabata w wersji Bike to 20 sekund ćwiczeń / 10 sekund odpoczynku, przy czym cały czas kręcimy. W tych zajęciach angażujemy też górne partie ciała z wykorzystaniem hantli czy gum oporowych. To zajęcia wpływające na układ oddechowo-krążeniowy, zwiększające wydolność oraz kształtujące nie tylko dolne partie ciała, ale też górne, dzięki dodanej tabacie.
wt 19:00 / pt 19:00
Trening obwodowy to połączenie ćwiczeń o charakterze siłowym oraz cardio. Jak sama nazwa wskazuje, ćwiczenia wykonuje się w tzw. obwodach, innymi słowy – w seriach składających się z kilku ćwiczeń z określoną liczbą powtórzeń. Przykładowy trening obwodowy może obejmować 10 rodzajów ćwiczeń wykonywanych w seriach bezpośrednio po sobie. Czas na odpoczynek następuje dopiero po wykonaniu pełnego obwodu.
cz 18:00

To forma zajęć grupowych do których wykorzystuje się kilkunasto centymetrową platformę tzw. STEP. Ta intensywna i energiczna forma treningu w rytm muzyki to nie tylko świetna zabawa jak i również intensywne spalanie kalorii oraz oprawa wytrzymałości. Uczestnicy zajęć angażują różne grupy mięśni, w tym mięśnie nóg, pośladków, brzucha, ramion. Dodatkowo intensywność treningu może być regulowana poprzez zwiększanie lub zmniejszanie platformy.

pn 20:00
To jeden z lepszych sposobów na zrzucenie nadmiaru kilogramów, spala kalorie – nawet do 600 w czasie zajęć. Poprawia wytrzymałość, oddech robi się głębszy, a organizm jest lepiej dotleniony. Ćwicząc zumbę nie izolujesz poszczególnych partii mięśni – tak samo intensywnie trenujesz całe ciało. Na zajęciach zumby jest różnorodnie i bardzo dynamicznie, dlatego czas mija w mgnieniu oka. Zumba angażuje nie tylko ciało, ale i zajmuje wszystkie myśli, przestajesz myśleć o problemach i całkowicie się relaksujesz.
wt 20:00 / cz 20:00 / sb 9:30

Zumba Toning, w odróżnieniu od zwykłej zumby, ma na celu nie tylko spalanie kalorii, ale także zwiększenie siły mięśni i ujędrnienie sylwetki. Podczas treningu używa się lekkich ciężarków, czyli toning sticks, które grzechoczą jak latynoskie marakasy. To sprawia, że Zumba Toning jest skutecznym, ale i przyjemnym sposobem na utratę kilogramów i wyrzeźbienie sylwetki.

wt 21:00

trenerzy

sala