NASI TRENERZY PERSONALNI

KASIA

Katarzyna Widomska-Wosińska jest certyfikowaną instruktorką metody Pilates z uwzględnieniem metody w treningu personalnym, rehabilitacji i profilaktyce mięśni dna miednicy. Medyczny Trening terapeutyczny w którym się specjalizuje, skierowany jest do osób , które ze względu na: problemy z kręgosłupem, przebyte urazy, wady postawy chcą w bezpieczny sposób poprawić swoją kondycję i wrócić do aktywnego trybu życia lub uprawiania sportu. Kasia ma bardzo dużą wiedzę, ale wprowadza wyluzowaną atmosferę (pozornie, bo na pewno Ci nie odpuści!), tak, że chce się ćwiczyć.

PAWEŁ

Paweł Figlarz –  certyfikowany trener personalny i  doradca żywieniowy. Specjalizuje się w treningu kulturystycznym oraz w treningu siłowym. Jeżeli zależy Ci na redukcji tkanki tłuszczowej, budowaniu masy mięśniowej lub poprawie wyników siłowych – wybierz Pawła. Jako doradca żywieniowy, stara się znaleźć optymalny system żywieniowy dla każdej osoby. Wielu osobom słowo „dieta” źle się kojarzy. Opierając się na najnowszych badaniach i trendach, Paweł pokazuje, że można osiągnąć cel jedząc to co się lubi. Doradza również w kwestiach suplementacji, aby dieta i trening były maksymalnie efektywne

MACIEJ

Maciej Nabagło to certyfikowany trener personalny, instruktor TRX oraz Kettlebell. Specjalizuje się w treningach hipertroficznych – kulturystycznych.
Pod jego okiem zbudowanie masy mięśniowej czy zgubienie tkanki tłuszczowej będzie prostsze niż Ci się wydaje ! Jego wiedza nie opiera się tylko na teorii, ale również na praktyce !
Sam regularnie trenuje i przygotowuje się do zawodów kulturystycznych.
Na treningach u Maćka nie jest lekko, natomiast dzięki temu Twój progres sylwetkowy będzie niemal natychmiastowy.

KOGO WYBIERASZ?

Jeśli jesteś zainteresowana/zainteresowany treningiem z Kasią, Pawłem lub Maćkiem wypełnij poniższy formularz. Wybrany Trener skontaktuje się z Tobą, przedstawi nasze plany treningowe oraz umówi na darmową pierwszą konsultację. Wpadnij na Warsztat po Formę !

  Imię i nazwisko

  Numer telefonu:

  Email

  Wybierz swojego Trenera Personalnego:

  KasiaPawełMaciejDowolny Trener

  Dodatkowe informacje: