NASI TRENERZY PERSONALNI

KASIA

Katarzyna Widomska-Wosińska jest certyfikowaną instruktorką metody Pilates z uwzględnieniem metody w treningu personalnym, rehabilitacji i profilaktyce mięśni dna miednicy. Medyczny Trening terapeutyczny w którym się specjalizuje, skierowany jest do osób , które ze względu na: problemy z kręgosłupem, przebyte urazy, wady postawy chcą w bezpieczny sposób poprawić swoją kondycję i wrócić do aktywnego trybu życia lub uprawiania sportu. Kasia ma bardzo dużą wiedzę, ale wprowadza wyluzowaną atmosferę (pozornie, bo na pewno Ci nie odpuści!), tak, że chce się ćwiczyć.

PAWEŁ

Paweł Figlarz –  certyfikowany trener personalny i  doradca żywieniowy. Specjalizuje się w treningu kulturystycznym oraz w treningu siłowym. Jeżeli zależy Ci na redukcji tkanki tłuszczowej, budowaniu masy mięśniowej lub poprawie wyników siłowych – wybierz Pawła. Jako doradca żywieniowy, stara się znaleźć optymalny system żywieniowy dla każdej osoby. Wielu osobom słowo „dieta” źle się kojarzy. Opierając się na najnowszych badaniach i trendach, Paweł pokazuje, że można osiągnąć cel jedząc to co się lubi. Doradza również w kwestiach suplementacji, aby dieta i trening były maksymalnie efektywne

Tomasz Suchodoła - trener personalny Warsztat Formy Niepołomice

TOMASZ

Jeśli ktoś z Was miał możliwość treningu z Tomkiem, na pewno potwierdzi, że innego trenera by nie wybrał. Wymaga, ale i motywuje. To człowiek z doświadczeniem i ogromną wiedzą: trener personalny, instruktor wspinaczki i narciarstwa, strzelectwa sportowego i bojowego.

Pracując Tomkiem masz pewność profesjonalnego podejścia do Twojego treningu i osiągnięcia celów jakie przed sobą postawisz!

KOGO WYBIERASZ?

Jeśli jesteś zainteresowana/zainteresowany treningiem z Kasią lub Pawłem, wypełnij poniższy formularz. Wybrany Trener skontaktuje się z Tobą, przedstawi nasze plany treningowe oraz umówi na darmową pierwszą konsultację. Wpadnij na Warsztat po Formę !

  Imię i nazwisko

  Numer telefonu:

  Email

  Wybierz swojego Trenera Personalnego:

  KasiaPawełTomaszDowolny Trener

  Dodatkowe informacje: