NASI TRENERZY PERSONALNI

ELA

Elżbieta Pachucy-Sacharzec to certyfikowany trener personalny FitAcademy oraz trener zajęć grupowych. Cały czas się dokształca biorąc udział w kursach głównie Profi Fitness School Poland. Słucha klientów. Uwzględniając ich kontuzje, ograniczenia oraz preferencje wyznacza cele i dostosowuje treningi do ich potrzeb. Treningi planuje i prowadzi tak aby efektywnie wykorzystać każdą minutę spędzoną w siłowni. Z nią poprawisz kondycję, przebudujesz sylwetkę, nauczysz się jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia. Doradzi w kwestii odżywiania oraz podpowie co zrobić, aby efekty treningów mobilizowały Cię do dalszej pracy.

PAWEŁ

Paweł Figlarz –  certyfikowany trener personalny i  doradca żywieniowy. Specjalizuje się w treningu kulturystycznym oraz w treningu siłowym. Jeżeli zależy Ci na redukcji tkanki tłuszczowej, budowaniu masy mięśniowej lub poprawie wyników siłowych – wybierz Pawła. Jako doradca żywieniowy, stara się znaleźć optymalny system żywieniowy dla każdej osoby. Wielu osobom słowo „dieta” źle się kojarzy. Opierając się na najnowszych badaniach i trendach, Paweł pokazuje, że można osiągnąć cel jedząc to co się lubi. Doradza również w kwestiach suplementacji, aby dieta i trening były maksymalnie efektywne

MACIEJ

Maciej Nabagło to certyfikowany trener personalny, instruktor TRX oraz Kettlebell. Specjalizuje się w treningach hipertroficznych – kulturystycznych.
Pod jego okiem zbudowanie masy mięśniowej czy zgubienie tkanki tłuszczowej będzie prostsze niż Ci się wydaje ! Jego wiedza nie opiera się tylko na teorii, ale również na praktyce !
Sam regularnie trenuje i przygotowuje się do zawodów kulturystycznych.
Na treningach u Maćka nie jest lekko, natomiast dzięki temu Twój progres sylwetkowy będzie niemal natychmiastowy.

KOGO WYBIERASZ?

Jeśli jesteś zainteresowana/zainteresowany treningiem z Elą, Pawłem lub Maćkiem wypełnij poniższy formularz. Wybrany Trener skontaktuje się z Tobą, przedstawi nasze plany treningowe oraz umówi na darmową pierwszą konsultację. Wpadnij na Warsztat po Formę !

  Imię i nazwisko

  Numer telefonu:

  Email

  Wybierz swojego Trenera Personalnego:

  ElaPawełMaciejDowolny Trener

  Dodatkowe informacje: